ЯК СТАТИ ВНЕВНЕНИМ У СОБІ

ЯК СТАТИ ВНЕВНЕНИМ У СОБІ

8 ГОЛОВНИХ ПОРАД : ЯК СТАТИ ВНЕВНЕНИМ У СОБІ ?

  • Не зациклюйтеся на фізичні вади. У вас занадто великий / малий ніс? Ви занадто високий / низький? Ймовірно, інші взагалі не помічають цієї вади або вважають його перевагою, вашої родзинкою. Ставтеся і ви до своєї зовнішності подібним чином.
  • Не критикуйте інших постійно. Якщо весь час будете вишукувати в інших недоліки, то страх стати об’єктом нападок з боку стане сильніше. Помічайте в інших людях гідності, будьте добрі і уважні до оточуючих — такі люди завжди викликають довіру і симпатію.
  • Не бійтеся допустити помилку. Багато хто не може щось зробити не тому, що у них є якісь проблеми, а лише через страх припуститися помилки. Хоча, вони могли б досягти успіху в цій справі, якби спробували. Пам’ятайте, що ви в будь-якому випадку виграєте, навіть якщо помиліться, адже будь-який досвід безцінний, як позитивний, так і негативний. Навчіться знаходити вигоду в такій ситуації — отримаєте життєвий урок, і в майбутньому ви вже не наступите на ті ж граблі. А ще, частіше згадуйте таке крилатий вислів: «Хто не ризикує, той не п’є шампанське!»
  • Самовдосконалення. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої кращі сторони. Займайтеся тим, що вам приємно і до чого у вас є покликання. Якщо у вас добре виходить, наприклад, співати то не залишайте ваш талант без уваги — ходите на уроки вокалу, співайте в караоке-барі і т. д. Так, ви самі підніметеся в своїх очах, відчуєте себе більш впевненим.
  • Ставте собі досяжні цілі. Захотіли скинути пару зайвих кілограм — і схудли. Захотіли підвищення по службі — і домоглися цього. Якщо мета досягнута обов’язково хваліть себе. Ситуація успішності дозволить вам відчувати себе впевненим ефективним людиною. Якщо ж щось не вдалося, не зациклюйтеся на невдачах. Поставте собі більш досяжну мету і радійте, коли її досягнете. Закріпіть цей стан у себе в голові, намагайтеся перебувати в ньому якомога довше.
  • Не намагайтеся усунути боязкість за допомогою алкоголю. Якщо ви можете бути розкутим і товариським, прийнявши невелику порцію алкоголю, значить ви в змозі досягти цього стану і без нього. Не кажучи вже про те, що алкогольний допінг для зняття невпевненості може стати звичкою.
  • Як стати більш впевненим? Для цього треба бути щирим і не боятися висловлювати свої емоції. Якщо є привід для радості — радійте, якщо сумно — не надягайте на себе чергову посмішку. Якщо вам подобається якийсь чоловік, ви знаходите його чарівним і привабливим — не соромтеся сказати йому про це. Щирість — дуже привабливе якість, яке притягує до себе людей.
  • Ну і головне якість, яка підкаже вам, як стати впевненою в собі, а також вирішити багато інших проблем — це любов до себе. Навчіться приймати себе, такими, які ви є. Не порівнюйте себе з іншими, не копіюйте інших — це вірний шлях стати невпевненим в собі людиною і заробити парочку комплексів. Ви унікальна особистість. Цінуйте себе, не надавайте великого значення критиці інших людей (звичайно, ви можете прийняти її до відома і почерпнути з неї щось дійсно корисне). Джерело гармонії та впевненості всередині вас самих!